Najrýchlejšie a najlacnejšie založenie novej firmy s.r.o

Novú spoločnosť s ručením obmedzeným vám založíme na kľúč už za 249 Eur. Všetko s nami vybavíte na diaľku – prostredníctvom telefónu, e-mailu a klasickej pošty. Nemusíte nikam chodiť a nezáleží ani na tom, kde sa práve nachádzate. Spoločnosti zakladáme v rámci celej Slovenskej republiky.

      Užitočné informácie


Prvé kroky pred založením


1. Meno firmy

Pouvažujte nad vhodným obchodným menom pre vašu novú firmu. Pozor, nesmie byť rovnaké ako meno inej firmy, ktorá je už zapísaná v Obchodnom registri SR. Ako si to overiť? Celkom jednoducho, priamo na stránke ORSR .2. Predmet podnikania

Vyberte si jeden alebo viac predmetov podnikania zo zoznamu voľných, remeselných alebo viazaných živností. Vyberajte podľa toho, čo budete naozaj v budúcnosti používať. Je vhodné myslieť na potenciálne rozširovanie firmy, no tiež to netreba s počtom živností preháňať.3. Sídlo firmy

Každá spoločnosť musí mať podľa zákona vlastné sídlo pre kontakt s verejnosťou a úradmi. Môžete si sídlo spoločnosti umiestniť do vlastného domu alebo bytu a v prípade, ak si chcete posilniť image spoločnosti a súčasne ušetriť za prenájom administratívnych priestorov, je vhodné registrovať sídlo spoločnosti na prestížnej adrese. Využite naše virtuálne sídlo.Ako založíme vašu spoločnosť rýchlo a jednoducho?

  • 1. Dajte nám vedieť vaše požiadavky prostredníctvom e-mailu office@e-spolocnosti.sk alebo telefonicky 02/ 207 47 741.
  • 2. Následne vám zašleme e-mail s formulárom, ktorý bude obsahovať zoznam údajov potrebných k založeniu vašej spoločnosti (názov, sídlo, jednotlivé živnosti, spôsob konania, výška základného imania, osobné údaje, a pod.)
  • 3. Na základe vyplneného formulára vám po zaplatení faktúry zašleme dokumenty na podpísanie / overenie podpisu u notára / matrike.
  • 4. Podpísané overené dokumenty nám doručíte poštou / v Bratislave aj osobne.
  • 5. Všetko ostatné za vás zariadime.


Založenie s.r.o. od podpísania dokumentov po jej vznik trvá zvyčajne 10 -14 pracovných dní.

Cena zahŕňa:

Vybavenie živnostenského oprávnenia na živnostenskom úrade. / ľubovoľný počet živností v cene/
Podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra. Vaša spoločnosť bude zapísaná do 7 dní od zaplatenia súdneho poplatku. /poplatok v cene/
Prevzatie výpisu z obchodného registra a doručenie všetkých dokumentov poštou formou zapečatenej zásielky. Registrácia spoločnosti na daňovom úrade pre daň z príjmu právnických osôb (DIČ). Kartička s DIČ-om Vám príde poštou.
Na požiadanie podanie žiadosti o registráciu dobrovoľného platcu DPH. Založenie s.r.o. od podpísania dokumentov po jej vznik trvá zvyčajne 10 -14 pracovných dní.


Cena nezahŕňa:

do 8 € – poplatok u notára alebo na matrike – overenie dokumentov
7,5 € – poplatok za viazanú alebo remeselnú živnosť